یکی از متداول ترین روش های اعتماد سازی در فروشگاه های اینترنتی بازگشت کالا پس از 7 روز و عودت مبلغ می باشد.

فروشگاه اینترنتی میهن پلاس همواره در تلاش است تا محصولات شما را بدون هیچگونه مشکل و مطابق با اطلاعات مندرج شده توسط تامین کنندگان مختلف در سراسر کشور آماده و تحویل شما دهد ولی در این بین ممکن است مشکلات و یا اشتباهات ناخواسته پیش آید و آنجاست که سیاست مرجوعی و عودت کالا به کار می آید.

مرجوعی کالا در زمانی استفاده می شود که محصول شما دارای یکی از شرایط زیر باشد. پس لطفا با دقت موارد زیر را بخوانید و در صورتی که مشکلی در محصول مشاهده شده و جزء بندهای زیر بود، مطابق مراحل گفته شده در ادامه محصول را برگشت دهید.

شرایط بازگشت کالا در فروشگاه میهن پلاســ به شرح زیر می باشد:

 • استفاده از گارانتی بازگشت وجه فقط تا 7 روز از زمان رسیدن محصول به دست شما امکان پذیر است.
 • مشخصات ذکر شده برای هر محصول در سایت میهن پلاس با مشخصات واقعی آن همخوانی نداشته باشد. (در مرحله اول امکان تعویض محصول و در مرحله دوم عودت بدون هرگونه شرایط و کسر هر نوع مبلغ)
 • متفاوت بودن برند محصول و یا اصل نبودن محصول (محصولاتی که برچسب غیر اصل را در صفحه خود دارند شامل این مورد نمی شوند)(در مرحله اول امکان تعویض محصول و در مرحله دوم عودت بدون هرگونه شرایط و کسر هر نوع مبلغ)
 • معتبر نبودن گارانتی محصول (گارانتی محصول با گارانتی گفته شده بر روی سایت باید یکسان باشند)
 • فرد تحویل گیرنده باید در مرحله اول از سلامت فیزیکی و عدم پارگی جعبه و یا کارتون محصول اطیمنان حاصل کند و در صورتی که کارتون و یا جعبه محصول مشکل داشت سریعا با پشتیبانی میهن پلاس در میان بگذارد.
 • کالای خریداری شده، نو نبوده و یا ایرادی داشته باشد (علیرغم آکبند بودن) یا متعلقات آن، کم و کاستی داشته باشد که ماهیت پک محصول نباشد. (در مرحله اول امکان تعویض محصول و در مرحله دوم عودت بدون کسر هر نوع مبلغ – دارای شرایط ذیل)

اجناس دارای گارانتی که آکبند بوده و یا دارای پلمب شرکتی هستند قاعدتا میهن پلاس و یا تامین کنندگان دخل و تصرفی در آنها نداشته، می‌بایست برای شرکت گارانتی کننده ارسال شوند و شرکت گارانتی کننده، پاسخگو باشد.

 • قبل از خرید کالا: در صورتی پشیمانی از خرید کالا در مرحله اول تا قبل از ارسال محصول باید با شماره پشتیبانی میهن پلاس تماس حاصل نمایید تا محصول برای شما ارسال نشود.
 • بعد از ارسال کالا: چنانچه بعد از رسیدن کالا به دستتان و قبل از بازکردن جعبه کالا از خریدتان پشیمان شدید و خواستار عودت آن باشید، بلافاصله پس از دریافت کالا می بایست به واحد پشتیبانی میهن پلاس اطلاع دهید. فقط کالاهایی قابل بازگشت هستند که بسته‌بندی آنها باز نشده باشد و هیچگونه نوشته و برچسبی نیز روی بسته‌بندی درج نکرده باشید. (هزینه ارسال + 10 درصد مبلغ محصول در این حالت از شما کسر خواهد گردید.)

نکات ضروری

 • محصولات بهداشتی، آرایشی و خوراکی در صورت بازشدن پلمپ امکان گارانتی و بازگشت وجه ندارند.
 • مبلغ حداکثر تا 72 ساعت پس از رسیدن محصول به دست تامین کننده و تایید ایشان، فقط به حساب شخصی که با آن محصول را خریداری کرده است واریز می شود. میهن پلاس به هیچ عنوان مبلغ را به سایر حساب ها و یا کارت های دیگران واریز نمی کند.

نحوه بازگشت کالا:

 1. قبل از ارسال محصول موضوع را از طریق شماره تماس داخل سایت و یا صفحه ارتباط با ما، با ما در میان بگذارید.
 2. پس از ثبت درخواست منتظر بمانید تا کارشناسان میهن پلاس اطلاعات لازم برای ارسال کالا را به شما بدهند.
 3. کالا با تمامی لوازم و قطعات و کارت های گارانتی و .. به همان شیوه که ارسال شده است بسته بندی کنید.
 4. هیچگونه نوشته ای برروی کارتون اصلی محصول ننویسید و محصول را به همان صورت داخل کارتن بزرگتری قرار دهید و بسته بندی انجام دهید و برای ما ارسال نمایید.