تامین کننده گرامی با تکمیل فرم ثبت نام تامین کنندگان در فروشگاه اینترنتی میهن پلاس شما ملزم به رعایت تمامی قوانین و مقررات زیر هستید. لطفا توجه داشته باشید این صفحه در هر زمانی ممکن است بروزرسانی شود و قوانین جدید به آن اضافه شده و یا قوانین موجود اصلاح گردد.

تعهدات تامین کنندگان میهن پلاسـ

 1. ثبت نام به عنوان تامین کننده در میهن پلاس تنها برای تولیدی‌ها، کارخانه‌ها و بازرگانی‌ها امکان پذیر است اگر عمده فروش و یا مغازه دار می باشید از ثبت نام اجتناب نمایید.
 2. میهن پلاس تحت هیچ شرایطی ملزم به پذیرش کسب و کار شما در وب سایت نیست.
 3. تمامی اطلاعات درج شده چه در هنگام ثبت‌نام و چه در هنگام ارسال محصول بر روی وب سایت باید کاملا صحیح و واقعی باشند. در صورت داشتن هر گونه خطای در اطلاعات ذکر شده ثبت نام شما لغو می شود.
 4. تمامی محصولات قرار داده شده باید کاملا نو و سالم باشند و همچنین محصولات دارای پک باید آکبند و پلمپ باشند. (میهن پلاس فروشگاهی برای فروش محصولات دست دوم نیست).
 5. کیفیت محصولات باید دقیقا مطابق با اطلاعات درج شده باشد و در صورتی که محصول غیراصل است باید در توضیحات ذکر شود.
 6. تامین کننده باید محصول را در موعد زمان مشخص شده توسط خود در بخش درج محصول برای مشتری ارسال کند.
 7. تمامی ارسال ها توسط تامین کننده باید با استفاده از پست پیشتاز باشد، همچنین برای ارسال درون شهری نیز از پیک می توانند استفاده کننده که هزینه پیک را می توانند داخل سیستم مشخص کنند. هزینه پست و یا پیک با مشتری می باشد.
 8. امکان ثبت نام برای تامین کنندگان محصولات فاسد شدنی در وب سایت نمی باشد.
 9. قیمت محصولات تامین کننده باید کف قیمت بازار باشد و در صورت مشاهده قیمت بالاتر در سایر مکان ها و یا وب سایت های دیگر برای بار اول تذکر و برای بار دوم همکاری قطع می شود.
 10. سیاست مهین پلاس بر این اصل می باشد که طبق قوانین بعد از ارسال محصول چه از انبار میهن پلاس و چه از انبار تامین کننده، مصرف کننده امکان بازگشت محصول با (شرایط ذکر شده در این بخش) و دریافت وجه خود را تا مدت زمان 7 روز دارد.
 11. تسویه حساب با تمامی تامین کنندگان 8 روز پس از رسیدن محصول به دست مصرف کننده می باشد.
 12. میهن پلاس در هر زمان که بخواهد می تواند همکاری خود را با تامین کننده قطع کند. همچنین تامین کننده نیز می تواند در هر زمان که تمایل داشت همکاری خود را با میهن پلاس قطع کند.
 13. در صورت قطع همکاری تامین کننده با میهن پلاس، هیچ یک از محصولات تامین کننده از روی وب سایت حذف نخواهند شد و تنها محصولات به حالت ناموجود تبدیل خواهد شد.
 14. تامین کننده ملزم است پس از ثبت نام و بسته شدن قرارداد، عکس و کاتالوگ محصولات خود را برای پشتیبانی های میهن پلاس ارسال نماید.
 15. تامین کننده ملزم است تمامی محصولات خود را به همراه فاکتور رسمی برای مشتری ارسال نماید. همچنین یک نسخه از فاکتورها نیز باید به صورت پستی برای فروشگاه میهن پلاس ارسال شود.
 16. در صورت عدم رضایت کاربران از کالا، نحوه ارسال کالا، عدم انجام تعهدات گارانتی و یا بازگشت 3 محصول همکاری با شما به حالت تعلیق درخواهد آمد.

درصد سود فروشگاه اینترنتی میهن پلاسـ

این فروشگاه فعلا هیچ کارمزدی برای ارائه خدمات دریافت نمی کند.